Stabilne i ekonomiczne spalanie przy każdej temperaturze

Ekogroszek workowany Imex Piechota zapewnia wysoką sprawność wytwarzania ciepła. Przeznaczony jest do kotłów ślimakowych i tłokowych. Doskonale nadaje się do spalania przy każdej temperaturze, nawet podczas największych mrozów.

Ekogroszek Anmag Gold

Ekogroszek Anmag Gold wytwarzany jest z wysokokalorycznego węgla kamiennego. Charakteryzuje się drobniejszą granulacją na poziomie 5-25 mm.

Niska zawartość popiołu

Niska zawartość popiołu

Ekogroszek Anmag Gold charakteryzuje się niewielką ilością, pozostałego w piecu po procesie spalania, popiołu. Dzięki temu nie musisz już tak często opróżniać komory spalania z resztek materiału opałowego.

Dłuższa żywotność kotła

Dłuższa żywotność kotła

Produkt wytwarzany jest z wysokiej jakości węgla kamiennego, co powoduje bezawaryjną pracę kotłów retorowych.

Maksymalizacja wydajność paliwa

Maksymalizacja wydajność paliwa

Dzięki stabilnemu spalaniu i maksymalnej wydajności tego materiału, ogrzewanie każdego pomieszczenia za pomocą ekogroszku jest tanie. To bardzo wydajny produkt – mniejsza ilość zapewnia więcej ciepła.

kaloryczność

Optymalna wartość opałowa

Kaloryczność ekogroszku Anmag Gold wynosi 25-27 MJ/kg, co zapewnia wysoką sprawność wytwarzania ciepła opałowego oraz mniejszą spiekalność.

Ekogroszek Anmag Gold
Ekogroszek Anmag Błękitny

Ekogroszek Anmag Błękitny

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek Anmag Błękitny produkowany jest ze starannie wyselekcjonowanych węgli o najlepszych parametrach granulacji 5-25 mm.

Ekonomiczne spalanie

Ekonomiczne spalanie

Maksymalna wydajność tego paliwa sprawia, że spalanie jest bardzo stabilne i ekonomiczne. Dzięki temu koszty ogrzewania Twojego domu znacznie spadną.

uziarnienie

Wyselekcjonowany węgiel z polskiej kopalni

Produkujemy ekogroszek z węgla pochodzącego wyłącznie z najlepszych polskich kopalni, dzięki czemu opał jest stale dostępny w naszej ofercie.

Mała zawartość popiołu

Mała ilość pozostawionego popiołu

Dzięki niskiej zawartości popiołu w naszym ekogroszku, w komorze spalania pozostaje niewiele odpadów opałowych. Nie musisz już codziennie czyścić swojego kotła z resztek popiołu.

Ekogroszek Anmag Błękitny idealnie nadaje się do spalania przy każdej temperaturze

Idealny przy każdej temperaturze

Ekogroszek Anmag Błękitny idealnie nadaje się do spalania przy każdej temperaturze. Sprawia to, że możesz uzyskać pożądaną temperaturę nawet w najbardziej mroźną zimę.

Dłuższa praca kotła na jednym zasypie

Ekogroszek zapewnia komfortową obsługę każdego kotła. Jest na tyle wydajny i ekonomiczny, że wystarczy raz zasypać kocioł, by ten mógł pracować i ocieplać dom przez długi czas.

Postaw na ekonomiczny i opatentowany produkt opałowy

Jesteśmy wyłącznym producentem opatentowanych i wysokogatunkowych ekogroszków Anmag Gold oraz Anmag Błękitny.

wydajnosc

Duża kaloryczna i wydajność

Postaw na produkt, który zapewni wysoką sprawność wytwarzania ciepła, przy ekonomicznym spalaniu i dużej wydajności. Ekogroszek Gold w porównaniu z Ekogroszkiem Błękitnym charakteryzuje się nieco większą kalorycznością, co oznacza, że mniejsza ilość opału dostarcza więcej ciepła.

szybka dostawa

Dłuższa żywotność kotła

Przedłuż żywotność kotła i zapewnij mu bezusterkowość, stosując wyłącznie starannie wyselekcjonowany ekogroszek najlepszej jakości. Wybierz materiał opałowy charakteryzujący się niską spiekalnością, czyli zdolnością węgla do zbrylania się podczas procesu spalania.

Niska zawartość popiołu

Niska ilość pozostałości popiołu

Wybierz opał o niskiej pozostałości popiołu, który powstaje w procesie spalania - nie będziesz musiał zbyt często czyścić pieca i popielnika. Ekogroszek Anmag Gold podczas spopielania produkuje niewielką ilość popiołu, w przeciwieństwie do ekogroszku Anmag Błękitnego, którego zawartość popiołu jest nieco większa.

Opał pochodzący wyłącznie z polskich kopalni

Pochodzenie wyłącznie z polskich kopalni

Stawiaj na polski węgiel - współpracujemy wyłącznie z polskimi kopalniami, dzięki czemu nasze produkty cechuje połączenie niskiej ceny i wysokiej jakości węgla. Dodatkowo posiadamy status autoryzowanego sprzedawcy wielu polskich spółek węglowych.

NISKA CENA

+ WYSOKA JAKOŚĆ

Jakość naszych produktów jest kontrolowana na każdym etapie produkcji. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz wysokojakościowy, suchy ekogroszek. Do najważniejszych atutów opatentowanych opałów ANMAG należy:

  • stabilne i ekonomiczne spalanie, zapewniające wysoką sprawność wytwarzania ciepła,
  • polskie pochodzenie – masz gwarancję, że wybierasz wysokiej jakości węgiel,
  • dłuższy okres pracy kotła na jednym zasypie materiałem opałowym.
Ekogroszek Imex Piechota

Ekogroszek Anmag Błękitny

Postaw na najwyższą jakość spalania – wybierz ekogroszek produkowany i pakowany przez Imex Piechota. Anmag Błękitny posiada kaloryczność na poziomie 25-27 MJ/kg. Opał dostępny jest w big bagach 1-tonowych oraz workach 25 kg.
Ekogroszek przesiewany i pakowany w wentylowane worki Imex Piechota

Ekogroszek Anmag Gold

Wybierz najlepszy ekogroszek, wytwarzany ze starannie wyselekcjonowanych węgla o najlepszych parametrach, dzięki czemu charakteryzuje niską spiekalnością oraz niewielką ilością popiołu pozostałą po procesie spalania. Ekogroszek Anmag Gold możesz nabyć w big bagach 1-tonowych oraz workach 25 kg i 12,5 kg.
DO GÓRY